Make your own free website on Tripod.com
Muka Depan Sekapur Sireh Buku Pelawat Lihat B Pelawat

 

SMK Kota Maju Jaya

Selamat Datang

Sila Klik

 

  Sejarah
  Perutusan
      Pengetua
      Webmaster
  Pengetua
  Berita
  Sekolah

  Pengurusan

     Pentadbiran
     Kurikulum
     Ko-kurikulum
     HEM
     PSS
     Lencana
     Piagam
     3K
     Lagu Sekolah
     Doa Sekolah
     Kaunseling
     Lokasi
     Pelan
     Kejayaan
  Guru
    Senarai
    Hari Guru
  Pelajar
    Keputusan   Peperiksaan
    Nota
  Akademik
    STPM
    SPM
    PMR
  Khas
    Peringatan
    Ungkapan
    Kata-kata hikmah
    Takwim Sekolah
    Takwin Peperiksaan
  Album
  Alumni
  Pautan
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   ..: Guru :..
 

Senarai guru

Bil Nama Guru Jantina bangsa a.pejabat kelulusan opsyen gred
1 ZANARIAH BT. MOHAMMED

P

M

D 9586 BA(H) BM/SEJ DG2
2 RAHIMAH SHAARY P M D 18413 BA(H) GEOGRAFI DG2
3 NOOR AININ MAHMOOD P M D 8530 BA(H) BM/SEJ DG2
4 NABA BIN MOHAMED L M D 15733 BA(H) EKONOMI DG2
5 SERIPAH BT.ISMAIL P M D 7131 BA(H) SEJARAH DG2
6 NOORAINI AB.GHANI P M D 14957 BA(H) B.MELAYU DG2
7 ZAINUM MAT DERIS P M D 42902 BA(H) SEJARAH DG2
8 WAN ADELI W.MUHAMED L M D 20745 BA(H) GEOGRAFI DG3
9 SITI RIHA AWANG SOH P M D 11591 BA(H) GEOG/SEJ DG3
10 RAHIMAH BT. ISMAIL P M D 1160 BA AGAMA DG3
11 WONG SOO MEE P C D 11648 BA B.INGGERIS DG
12 HANISAH BT. HASSAN P M D 14053 BA P.ISLAM DG3
13 WAN MUSTAPHA B.W.ISMAIL L M D 24750 BA(H) B.MELAYU DG3
14 SITI PATIMAH MOHD YUSOFF P M D 15428 BA(H) AGAMA/STV DG3
15 HASNAH BT. HARUN P M D 16212 BHC(H) FIZIK/MATE DG3
16 MARIAM MUHAMMAD P M D 16232 BA(H) GEO/SEJ.ISLAM DG3
17 SALEMA BT. ISMAIL P M D 27247 BA P.ISLAM DG3
18 FARIDAH BT.CHE HUSSIN P M D 30876 BA(H) BM/SEJ DG3
19 WAN RASNI B.WAN SALLEH P M D 21049 BSC(H) MATEMATIK DG3
20 CHE ESAH BT. CHE SU P M D 16673 BSC(H) KIMIA DG3
21 YUSOF@GHANI B.CHE WEL L M D 24802 BA(H) P.ISLAM DG3
22 SYED MUSTPHA SYED AB'LLAH L M D 16730 BSC(H) MATEMATIK DG3
23 NORIZAN BT. ISHAK P M D 34215 HSC ERT DG3
24 AMINAH BT. MAHMOOD P M D 17924 BSC(H) BIOLOGI DG3
25 ROSEMINI BT. HUSSIN P M D 20270 BA(H) BM/GEOGRAFI DG3
26 KHATIJAH BT. MAT YAACOB P M D 27157 BA(H) BM/SEJARAH DG3
27 NOOR AZMALIZA MD.NOOR P M D 21592 BEC EKONAMI DG3
28 ROSMINY MOHD ZAKEY P M D 9617 BA(SYA) AGAMA DG3
29 MEK/SHARIFAH CHE HASSAN P M D 20055 BA(AZH) AGAMA DG3
30 AMINAH BT.YAACOB P M D 26173 BA(AZH) P.ISLAM DG3
31 JUNIDAH BT. AB.RAHMAN P M D 21054 BSC(H) MATEMATIK DG3
32 NAHARIAH BT. MOHAMAD P M D 29119 BA(H) BM, SASTERA DG3
33 WAN NORZILA WAN YAHYA P M D 27526 BA(H) B.INGGERIS DG3
34 SUHAILA BT. ABDULLAH P M D 27524 BA(H) B.INGGERIS DG3
35 RADZWUAN B. RAMLEE L M D 14601 BA(H) USM B.M / SASTERA DG3
36 MARINAH BT.ABD RAHMAN P M D 32720 BA(H) AGAMA DG3
37 MASNIZAN BT. HUSSEIN P M D 29581 BA(B) TSL B.ING/GEOGRAFI DG3
38 ROFIDAH BT. HUSSIN P M D 32763 BSC(H) BIOLOGI/KIMIA DG3
39 ARINA BT. OTHMAN P M D 31333 BA(H) SAINS / MATE DG3
40 BAHARULDIN MOHAMAD L M D 18787 BA(H) SASTERA DG3
41 HASINAH BT HUSSIN P M D 21541 BA(H) BM, SASTERA DG3
42 NOOR ADILAH MOHD YUSOF P M D 30135 BA(H) GEOG/B.MELAYU DG3
43 JUWAIRIYAH BT. MAT ALI P M D 31105 BSC KIMIA/PJK DG3
44 ZANIDAH BT. DRAMAN P M D 31634 BBA/MARK B.INGGERIS DG3
45 CHE FARIDAH BT. HAT P M D 34689 BA BM/GEOGRAFI DG3
46 HARTINI BT. IBRAHIM P M D 26264 BAC P.AM/BM DG3
47 ROHANA BT. MAT P M D 35586 BA(H) BM/SEJARAH DG3
48 KHALILAH BT. LOKMAN P M D 34725 BA(H) ERT DG3
49 NOR ROHAYATI  HUSSIN P M D 22511 B.SC(H) B.INGGERIS DG3
50 SUHAIMI B. SULAIMAN L M D 28199 BBA(H) PERDA/AKAUN DG3
51 ISMAIL BIN MAHMOOD L M D 38687 BSC(HONS) MATH/FIZIK DG3
52 MAMAT B.MAT TAIB L M D 18471 SPM SAINS PADUAN DG5
53 ROSLAWATI BT. ADAM P M D 34923 DIPLOMA KH/ERT DG6
54 RAPIAH BT. YUSOFF P M D 5936 STP MATE/SAINS DGA5
55 MOHD GHAZALI B.SETAPA L M D 15624 STP BM/SEJARAH DGA5
56 AB.AZIZ BIN MOHAMED L M D 36223 B.SC & ED(H) MATEMATIK DG3
57 ROSMALAWATI BT. MOHAMAD P M D 32304 SPM KH/ERT DGA6
58 NIK ROSLI B. ABDUL HAMID L M D 23500 SPM B.MELAYU DGA6
59 MADIHAH BT. MUHAMAD P M D 41925 BBA(H) MATEMATIK DG3
60 RAHIMAS BT. MAT TAIB P M D 8586 STP B.MELAYU DGA6
61 W.RADZIAH W. MOHAMAD P M D BSC P.AKAUN DG2
62 ZAMRIAH AWANG HASAN P M D 23426 STPM PSI/KOM/SEJ DG3
63 WAN SAAT B. HAMAT L M D 14901 SPM BM/GEOGRAFI DGA6
64 SAADIAH BT. ABU BAKAR P M D 8570 SPM BM/SEJARAH DGA6
65 MOHAMAD B.YUSOFF L M D 10872 MCE KH DGA6
66 NOR SAH@NOORSHAH JOHAN NOOR L M D 12615 SPM MATEMATIK DGA6
67 WAN HANISAH BT. WAN JAAFAR L M D 8632 MCE B.MELAYU DGA6
68 AB.AZIZ BIN KADIR L M D 9213 SPM S/PERUSAHAAN DGA6
69 SAIDAH BT. MOHAMED P M D 10857 MCE BM/P.SENI DGA6
70 NAAIMAH BT MAT YUSOFF P M D 16934 SPM BM/GEOGRAFI DGA6
71 ISMAIL B. MOHD NAIM L M D 31028 DIP.SC KIMIA/BIOLOGI DG6
72 ABD.MUNIF BIN RAZALI L M D 39150 B.SC(H) K.HIDUP/SAINS DG3
73 CHE ISMAIL B.CHE IBRAHIM L M D 18336 SPM BM/GEOGRAFI DGA6
74 HAMIDAH BT. YAACOB P M D 13442 SPM MATEMATIK DG6
75 ABD.RAHMAN B.HASSAN L M D 19498 SPM BM/GEOGRAFI DG6
76 HAMIDAH BT.MAT DERIS P M D 11171 SPM BM/GEOGRAFI DGA6
77 TUAN MASLIZA RAJA DAUD P M D DIPLOMA SAINS/MATE DGA6
78 SITI NUR AINI BT. ISHAK P M D 38220 B.EKON BI/P'DAGANGAN DG3
79 NORAZIAH MOHD NORDIN P M D B.A(H) P'DGD/P.AKAUN DG3
80 AZIZAH BT. HUSSIN P M D 14747 SPM KH/P'DAGANGAN DGA6
81 WAN AHMAD WAN ZAIN L M D 11174 HSC P.SENI DGA6
82 AHMAD MURDANI YUSOF L M D 38362 STPM B.MELAYU DGA6
83 NOR MAZNI BT. MOHAMAD P M D 25243 DIPLOMA S.KBSM/S.TERAS DGA6
84 NOR AINI BT. DOLLAH P M D 28289 B.A(H) B.M/SEJARAH DG3
85 WAN HASHIM B. WAN ISHAK L M D 22301 B.A(H) GEOGRAFI/B.MEL DG3
86 MAIMON BT. MAT JUSOH P M D B.A(H) P.ISLAM DG3
87 HASSIM BIN ISMAIL L M D 25012 B.A(H) B.MEL/P.SENI DG3
88 WAN DARUS BIN WAN DAUD L M D 29171 SPM SAINS/MATE DGA6
89 ANUARDI BIN AWANG L M D 34836 B.ED(H) BM/SASTERA DG3
90 MIMMI IKHWANI KHALID L M D 34804 B.ED(TESL) B.INGGERIS DG3
91 MUHAMAD ZANINI MAHMOOD L M D 13319 STPM GEO/SEJ DGA6
92 HASMANI JAAFAR P M D B.A(H)   DG3
93 HAZAMA YUSOFF P M D 41938 B.A(H) PERDAGANGAN DG3
94 ZAKARIA BIN MAT ALI L M D 9093 SPM MATEMATIK DGA6
95 NOR HAYATI MAHASAN P M D 34677 B.ECON B.MELAYU DG3
96 NADIYA BT. MAT ALI P M   B.ED TESL DIP.PENDIDIKAN DG3
97 HAMZAH B.ABDULA KUTTY L M       DG3
98 FADILAH BT. ISMAIL P M D42054 B.A(H) BM DG3
99 FAKRIAH MOHAMAD P M D 40978 BA AGAMA DG3
100 RAHIMI MAMAT L M D 23071 BAC MATE/FIZIK DG3
101 TARMIZI AWANG HAMAT L M D 39760 B.ED(H) SAS/SEJ DG3
102 NORUL AINI HASSAN P M D 25963 B.A(H) GEOG/B.MELAYU DG3
 
 
 
     
 

Sekolah Menengah Kebangsaan Kota, Jalan Salor,
15100 Kota Bharu, Kelantan.
Kod Sekolah: DEE1127
Tel: 097483312 Fax: 097461228